O společnosti

O společnosti

Na stavebním trhu se s naší společností můžete setkávat od roku 1994.

Ve svých počátcích jsme se zaměřovali na dodávky a montáže specializovaných stavebních celků, které tvořily především střešní a obvodové pláště budov všeho druhu. S postupným rozšiřováním nabídky služeb a dodávaného sortimentu stavebních prací jsme se stále častěji dostávali do pozice generálního dodavatele staveb. V současné době tvoří generální dodávky podstatnou část celkového výkonu firmy.

Stali jsme se významnou stavební firmou regionu, máme pevné místo mezi stavebními společnostmi v Čechách a v posledních letech i na Slovensku. Jsme českou firmou s přímým vedením majitelů a díky profesionálnímu a spolehlivému přístupu našich pracovníků se nám daří plnit plány a představy investorů.

Nové sídlo společnosti

Vzniklo kompletní rekonstrukcí původní vily z 30. let minulého století. Rekonstrukce byla prováděna s ohledem na snížení energetické náročnosti a současně s ohledem na zachování původního vzhledu i konstrukcí. Proměnou prošla i zahrada a oplocení areálu. V zahradě byl na místě původního dřevěného altánu vybudován zcela nový objekt firemního Školícího centra se zázemím. Veškeré detaily barevné kombinace i návrhy interiérů byly prováděny pod pečlivým dohledem architektů.

Cíle společnosti

Naší snahou je udržet a dále rozvíjet prestiž firmy. Pro splnění tohoto úkolu se chceme zaměřit na realizaci významných projektů, ve kterých budeme vystupovat v pozici generálního dodavatele staveb. Dalším cílem našeho rozvoje je postupné rozšiřování výrobního a administrativního zázemí firmy a plynulý ekonomický růst společnosti. Připravujeme také vlastní developerskou činnost.

Politika společnosti

Bez spokojenosti našich zákazníků nelze realizovat cíle společnosti. Z tohoto důvodu se i v budoucnosti budeme snažit o zvyšování kvality nabízených služeb a bezchybné předávání zakázek.

Nadále budeme certifikovanou firmou s aktualizovanými systémy řízení ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001, společností, která dbá na minimalizování dopadů na životní prostředí, zaměřuje se na prevenci rizik v oblasti bezpečnosti práce a ochrany zdraví a trvale zvyšuje kvalifikaci zaměstnanců na všech úrovních.